BORDROLAMA HİZMETLERİ

Bordrolama konusunda işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun çözümün tespitini yaptıktan sonra firmanıza yararlı olacak en uygun sistemin kurulmasını sağlıyoruz. Firmanızda çalışan personellerinizin özlük işlemlerinden tutunda tüm çalışma süresi içindeki gerekli olan yasal işlemlerini gizlilik çerçevesinde profesyonel olarak takip ediyoruz. Bordrolama hizmeti veren firmamız işletmenize ait tüm iş yerlerinin aylık SGK bildirgelerini düzenliyor, ayrıca tüm sorumluluğu üzerimize alarak sizleri mevcut risklerden uzaklaştırıyoruz.

Bordrolama hizmetleri veren firmamız yönetiminizin ihtiyaç duyduğu tüm raporları en doğru şekilde, sorunsuz ve zamanında hazırlayarak firmanızın bu tür işlemlerde ekstra bir süreç yaşamasını ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyoruz. Firmanızın işe alma ve işten çıkarma süreçlerinde en doğru yolu izlemesini sağlıyoruz.

Bordrolama hizmetleri veren firmamız işe yerleştirme ve fesih süreçlerinde danışmanlık yaparak en doğru sonuca ulaşmanızda profesyonel destek sağlamaktayız. Bordrolama belgelerinizi inceleyerek, yapılması gerekenleri tavsiye ediyor, yasal haklarınız hakkında sizleri bilgilendirerek maliyetlerinizi düşürüyoruz. Bunların yanında bordrolama hizmetleri veren firmamız gizlilik hususuna maksimum seviyede önem göstererek tüm firma bilgilerinizi hizmet süresinde gizli tutuyoruz.

Yeni iş yasası ve diğer kanunlarda yapılan değişiklikler nedeni ile personel konuları daha karmaşık bir hale gelmiştir. Bu süreçte firmalar ana faaliyet alanlarına yönelip kendi temel yeteneklerini geliştirmekte zorluklar çekebilmektedirler. Firmalar önceliklerini belirleyerek kaynaklarını bu önceliklerine harcamalıdırlar.

Firmalar kendi temel yeteneklerine odaklanarak daha karlı daha rekabetçi bir düzeye sahip olmak adına outsourcing (dış kaynak kullanımı) ile ana faaliyet alanları ve yetenekleri dışında kalan tüm yüklerinden kurtulabilmektedirler.